3430B2F3R6TD
MFR.Part #
3430B2F3R6TD
JLCPCB Part #
C6385203
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS