CPF0603B200KE
MFR.Part #
CPF0603B200KE
JLCPCB Part #
C4242163
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS