3430B2F11RTD
MFR.Part #
3430B2F11RTD
JLCPCB Part #
C6059236
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 11Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS