LTR18EZPJ1R8
MFR.Part #
LTR18EZPJ1R8
JLCPCB Part #
C510192
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS