3430B2F16RTD
MFR.Part #
3430B2F16RTD
JLCPCB Part #
C6411220
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 16Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS