3430A3F910KTE
MFR.Part #
3430A3F910KTE
JLCPCB Part #
C5513076
Description
-55℃~+155℃ 3W 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS