3430A3F510KTE
MFR.Part #
3430A3F510KTE
JLCPCB Part #
C6385144
Description
-55℃~+155℃ 3W 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS