3430A3F110KTE
MFR.Part #
3430A3F110KTE
JLCPCB Part #
C5494601
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS