H4P48R7DCA
MFR.Part #
H4P48R7DCA
JLCPCB Part #
C1408773
Description
-55℃~+155℃ 1W 48.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS