RQ73C1J13K7BTD
MFR.Part #
RQ73C1J13K7BTD
JLCPCB Part #
C2083616
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS