3430A3F820KTE
MFR.Part #
3430A3F820KTE
JLCPCB Part #
C20439765
Description
-55℃~+155℃ 3W 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS