3430A3F820RTE
MFR.Part #
3430A3F820RTE
JLCPCB Part #
C6676261
Description
-55℃~+155℃ 3W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS