3430A3F620KTE
MFR.Part #
3430A3F620KTE
JLCPCB Part #
C6411199
Description
-55℃~+155℃ 3W 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS