3430A3F510RTE
MFR.Part #
3430A3F510RTE
JLCPCB Part #
C20440514
Description
-55℃~+155℃ 3W 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS