3430A3F110RTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A3F110RTE
JLCPCB Part #
C20439660
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS