3430A3F1R2TE
MFR.Part #
3430A3F1R2TE
JLCPCB Part #
C5892317
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS