3430A3F36RTE
MFR.Part #
3430A3F36RTE
JLCPCB Part #
C6385136
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS