3430A3F360RTDF
MFR.Part #
3430A3F360RTDF
JLCPCB Part #
C5501855
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS