CRGCQ0603F39K
MFR.Part #
CRGCQ0603F39K
JLCPCB Part #
C2073718
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS