3430A3F20KTE
MFR.Part #
3430A3F20KTE
JLCPCB Part #
C5892319
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS