CRGV0603F316K
MFR.Part #
CRGV0603F316K
JLCPCB Part #
C4229728
Description
-55℃~+125℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS