3430A2F11KTDF
MFR.Part #
3430A2F11KTDF
JLCPCB Part #
C6385075
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS