3430A2F82KTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A2F82KTDF
JLCPCB Part #
C5512946
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS