CRGH1206F84R5
MFR.Part #
CRGH1206F84R5
JLCPCB Part #
C2109765
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS