CPF0402B88R7E1
MFR.Part #
CPF0402B88R7E1
JLCPCB Part #
C2081853
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS