CRGH0805F90K9
MFR.Part #
CRGH0805F90K9
JLCPCB Part #
C2101155
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS