3430A2F180KTD
MFR.Part #
3430A2F180KTD
JLCPCB Part #
C6385083
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS