3430B2F5K1TDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430B2F5K1TDF
JLCPCB Part #
C6411237
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS