3430A2F560RTD
MFR.Part #
3430A2F560RTD
JLCPCB Part #
C6084044
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS