CPF0805B84R5E
MFR.Part #
CPF0805B84R5E
JLCPCB Part #
C4141813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS