3430A2F430RTD
MFR.Part #
3430A2F430RTD
JLCPCB Part #
C7180183
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS