ERJ-B3BJ1R2V
MFR.Part #
ERJ-B3BJ1R2V
JLCPCB Part #
C4321611
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS