CRGH1206F32K4
MFR.Part #
CRGH1206F32K4
JLCPCB Part #
C2107715
Description
-55℃~+155℃ 200V 32.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS