3430A2F390RTDF
MFR.Part #
3430A2F390RTDF
JLCPCB Part #
C6676198
Description
-55℃~+155℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS