WK73S2ATTD2R0J
MFR.Part #
WK73S2ATTD2R0J
JLCPCB Part #
C4327144
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS