3430A2F2R7TDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A2F2R7TDF
JLCPCB Part #
C5501795
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS