3430A2F36KTD
MFR.Part #
3430A2F36KTD
JLCPCB Part #
C7180179
Description
-55℃~+155℃ 1W 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS