3430A2F39KTD
MFR.Part #
3430A2F39KTD
JLCPCB Part #
C6385097
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS