3430A2F330RTD
MFR.Part #
3430A2F330RTD
JLCPCB Part #
C6385094
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS