3430A2F30RTD
MFR.Part #
3430A2F30RTD
JLCPCB Part #
C20454299
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS