RN73C2A1K82BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A1K82BTD
JLCPCB Part #
C4035813
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS