WK73S2ATTDR162F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR162F
JLCPCB Part #
C3992434
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 162mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS