3430A2F300RTDF
MFR.Part #
3430A2F300RTDF
JLCPCB Part #
C5494580
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS