CRGV2512F66K5
MFR.Part #
CRGV2512F66K5
JLCPCB Part #
C4269593
Description
-55℃~+125℃ 1W 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS