3430A2F240KTD
MFR.Part #
3430A2F240KTD
JLCPCB Part #
C6084024
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS