3430A2F2R4TD
MFR.Part #
3430A2F2R4TD
JLCPCB Part #
C6084026
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS