H41K33BCA
MFR.Part #
H41K33BCA
JLCPCB Part #
C1410461
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS