RQ73C1E590RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E590RBTD
JLCPCB Part #
C2084187
Description
-55℃~+155℃ 50V 590Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS