3430A2F1R1TD
MFR.Part #
3430A2F1R1TD
JLCPCB Part #
C6084020
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS