CPF0603B1R07E1
MFR.Part #
CPF0603B1R07E1
JLCPCB Part #
C4231566
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS